BixBCoin

bixbcoin bixbarmenia bixb بیکسبی کوین

بیکسبی کوین(BixBcoin)

bixbcoin راهنمای گام به گام استفاده از ارز دیجیتال بیکسبی کوین bixbcoin

بیکسبی کوین(BixBcoin)چیست؟

bixbcoin دهه دوم قرن بیست و یک را می‌توان به نام دهه ظهور ارزهای دیجیتال در جهان نام‌گذاری کرد. در این سال‌ها ارزهای دیجیتال زیادی معرفی شدند که بسیاری از آن‌ها با استقبال عمومی روبرو شده و در این چرخه به جایگاه بالایی رسیدند. یکی از ارزهای دیجیتالی که در این میان و در زمان اندکی توانسته موفق ظاهر شود، ارز بیکسبی کوین می باشد.

بیکسبی کوین چیست؟

 اولین پرسشی که افراد نا آشنا با ارزهای دیجیتال از خودشان می‌پرسند، طرح این سوال است که بیکسبی کوین چیست؟ بیکسبی کوین (BixBcoin) با نماد BIXBیک ارز دیجیتال رمزپایه تازه نفس، با هدف ایجاد فضایی برای اجرای برنامه‌های غیر متمرکز و خودکار میباشد که مدتی است پا به عرصه ی ارزهای دیجیتال گذاشته.

می‌‌توان به گونه‌ای دیگر و زبانی ساده‌تر به پرسش «بیکسبی کوین چیست؟» پاسخ داد و آن را تعریف کرد، می‌توان گفت: «بیکسبی کوین یک پلتفرم آزاد مبتنی بر فن آوری بلاک چین است که از تکنولوژی بلاک چین به عنوان بستری برای توسعه بازارهای مالی جهانی استفاده می‌کند که افراد را قادر می‌سازد تا از پلتفرم های غیر متمرکز آن به راحتی و بدون نگرانی استفاده کنند.

شاید در ذهن شما این سوال نیز نقش ببندد که آیا بیکسبی کوین شبیه بیت کوین میباشد؟ در پاسخ به این سوال میتوانیم بگویم بله و خیر،

بله به این جهت که بیکسبی کوین هم مانند بیت کوین یک ارز دیجیتال می باشد و خیر به جهت آنکه تفاوت های زیادی در شکل و کارایی و تکنولوژی با بیت کوین دارد.

پاداش بلاک

ماینرها با دریافت پاداش برای هر محاسبه صحیح و درنتیجه افزودن یک بلاک جدید، بابت همکاری خود در شبکه پاداش دریافت می‌کنند. تمام تراکنش های تایید شده این ارز در بسته های دیجیتالی به نام بلاک قرار می‌گیرند ، ماینرها در حال حاضر به ازای هر بلاک، که حاوی تراکنش مثبت باشد بین  0.0004 تا 0.01 بیکسبی کوین دریافت می‌کنند. از آنجایی که هربلاک جدید به طور متوسط در بین 30 ثانیه تا 1 دقیقه  ایجاد می‌شود، ازنظر آماری ماینرهای بیشتری امکان دریافت پاداش را دارند. استخراج کنندگان با انجام محاسبات ریاضی، توسط توان محاسباتی کامپیوترهای خود برای شبکه ، امنیت شبکه را حفظ می کنند.

برای مشاهده یکی از استخرهای ماین بیکسبی کوین به  https://bixbminingpool.com مراجعه کنید.

اطلاعات بیکسبی کوین(BixBcoin)

bixbcoin bixbarmenia
bixbcoin bixb bixbarmenia بیکسبی کوین

بیکسبی کوین یک شبکه‌آنلاین است که افراد می‌توانند از آن برای ارسال و پرداخت از یک شخص به شخص دیگر استفاده کنند. بیکسبی کوین به صورت همتا به همتا و غیرمتمرکز است، به این معنی که توسط هیچ نهاد یا دولتی کنترل نمی‌شود. این سیستم پرداخت با ارزهای فیزیکی مانند دلار یا یورو سروکار ندارد وبه جای آن، از واحد حساب خود که نام آن بیکسبی‌کوین (BIXB) است، استفاده می‌کند. خرید و فروش بیکسبی کوین و تبدیل آن به ارزهای فیات رایج را می‌توان به راحتی در صرافی‌های آنلاین انجام داد.

تعداد سکه های در گردش بیکسبی کوین چه تعداد است ؟

تا ژانویه 2021 حدود 70 درصد  BIXB در دسترس است و کل بیکسبی کوین موجود حدود  3 میلیون واحد می باشد. درصد باقیمانده متعلق به پارتنرهای ارائه کننده تسهیلات مالی به مشتریان بیکسبی کوین میباشد که به تفصیل توضیح خواهیم داد.

خرید و فروش ارز بیکسبی کوین

برای خرید و فروش این کوین شما می توانید از چند صرافی داخلی و صرافی بین الملل استفاده کنید در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن بیکسبی کوین به صورت جهانی معامله می‌شود، صرافیCOINSBIT  بوده ودر ایران نیز چندین صرافی در حال معامله و ترید این کوین نوظهور و قدرتمند می باشند.

بیکسبی کوین چه کاری انجام میدهد؟

بیکسبی کوین نیز مانند سایر ارزهای دیجیتال، یک وسیله پرداخت جهانی و مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین است. بیکسبی کوین یک ارز دیجیتال همتا به همتا است که امکان پرداخت های فوری و کم هزینه را در سراسر جهان فراهم می‌کند. نرم‌افزار ایجاد و انتقال بیکسبی کوین، به صورت متن‌باز (https://github.com/Bixbcoin/Bixbcoin-core)  است و می توان این دارایی دیجیتالی را بدون هیچ واسطه و نهاد مرکزی و به صورت کاملا غیرمتمرکز در سراسر جهان منتقل کرد. بیکسبی کوین از زمان  ورود به بازار، رشد پایداری را تجربه کرده است.

کد رسمی که در پلتفرم‌های معاملاتی با نشانه اختصاری  BIXBcoin نمایش داده می‌شود، به کوین بیکسبی اشاره دارد. تمام تراکنش‌های بیکسبی کوین در یک دفترچه عمومی ثبت می‌شوند و از طریق سایت  www.bixbexplorer.com   قابل پیگیری هستند.

تاریخچه ارز دیجیتال بیکسبی کوین

بیکسبی کوین نیز مانند سایر ارزهای دیجیتال سابقه ی زیادی ندارد ، این ارز دیجیتال توسط یک نهاد غیر متمرکز با نام تجاری MRMGROUPE ( که از افرادی با سابقه و حرفه ای در این صنعت) دراواخر سال 2019 پا به عرصه  وجود گذاشت و از همان ابتدای راه با پلتفرم های قدرتمند وارد بازارCRYPTOCURRENCY  گردید.

برای مشاهده و بررسی رودمپ و وایت پیپر بیکسبی کوین به   www.bixbcoin.io مراجعه کنید.

بیکسبی کوین چگونه کار می کند؟

تمام ارزهای دیجیتال از الگوریتم خاصی برای فعالیت استفاده می کنند. الگوریتم بیکسبی کوین Scrypt  است. این الگوریتم دارای امکان محاسبه آسان تر، حجم کار کمتر و در نتیجه توانایی تایید سریع تر تراکنش ها می باشد. الگوریتم Skrypt هزینه‌های معاملات را به میزان قابل‌ توجهی کاهش می‌دهد.ارز بیکسبی کوین در واقع یک کوین از پیش استخراج شده (Pre- Mined) است.

کوین های پری مایند در ابتدا توسط خالق آن کوین استخراج شده اند و سپس به عموم عرضه می شوند، در واقع ماینرهای این ارز دیجیتال با تایید تراکنش های شبکه، پاداش دریافت می کنند.

این ارزدیجیتال به دلیل پلتفرم هایی که در زمان شروع عرضه معرفی نمود توانست با قیمت بالای 25 دلار وارد بازار جهانی گردد. این ارز در سال 2020 به دلیل عرضه و تقاضای مناسب و پلتفرم های مصرفی کوین، رشد قیمت دور از انتظاری داشت  ودراوایل سال 2021 رکورد قیمت 315 دلار را تجربه کرد.

کیف پول بیکسبی کوین

 ارزهای دیجیتال باید در کیف پول مختص خود نگهداری شوند، شما می توانید برای نگهداری این ارز دیجیتال به لینک های زیر رفته و والت های آن را که از امنیت بسیار بالایی برخوردارند، را دانلود نمایید:

برای دریافت والت تحت وب بیکسبی کوین به  https://bixbwallet.com / مراجعه کنید.

برای دریافت والت ویندوز ۳۲ و ۶۴ بیکسبی کوین به    https://bixbcoin.com  یا سایت مراجعه کنید.

و

برای دریافت والت اندروید بیکسبی کوین در  سایت و نرم افزار گوگل پلی به آدرس لینک

 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bixbcoin مراجعه کنید.

نمودار قیمت بیکسبی کوین

شکل پایین،  نمودار قیمت بیکسبی کوین را در برابر دلار آمریکا نشان می‌دهد. همانطور که می‌بینید قیمت این ارز دیجیتال بعد از یک نزول ناگهانی و جهشی  که پس از آن رخ داده در یک روند صعودی قرار گرفته است. هر چند در حال حاضر قیمت آن با ثبات روبرو بوده و نوسان کمی دارد،

در زمان انتشار این مقاله از نظر تکنیکالی شواهد لازم برای صعود قطعی این ارزدیجیتال دیده می شود و روند غیرمنطقی را نیز پشت سر نمی‌گذارد.

به نظرمی رسد بعد از افزایش قیمت به بالای ۱۸۵ دلار که بزرگ‌ترین مقاومت نزدیک آن است، این انتظار برای این ارز دیجیتال وجود خواهد داشت تا وارد یک کانال صعودی تا قیمت 500 دلار گردد در صورت افزایش حجم استفاده از پلتفرم های این کوین که اقدام به بلاک کردن کوین می کنند دور از انتظار نیست که با روند کمبود موجودی کوین تا یک سال آینده، قیمتی بیش از این را هم تجربه کند.

در ضمن  می توان گفت از عواملی که تاثیر بسزائی در رشد قیمت کوین دارند پلتفرم های وام دهی و ماین این کوین میباشد و بنا به اظهارات کارشناسان این کوین بیش از 30 درصد کوین دراختیار همین پلتفرم ها قراردارد که پارتنرهای مستقل این کوین هستند و در حال ارائه خدمات مالی به اعضای خود هستند.با این وجود بطور کامل نمی توان قیمت اصلی این کوین را پیش بینی کرد ولی با توجه به نظر کارشناسان، این کوین توان رسیدن به قیمتهای بالای 10 هزار دلار را در سال های آتی خواهد داشت.

bixbcoin bixbarmenia بیکسبی کوین

پیش بینی قیمت بیکسبی کوین

ام ارام گروپ ایده پرداز اصلی این کوین مدعی است که تا ۲ سال آینده قیمت این ارز دیجیتال به حدود ۱۰هزار دلار خواهد رسید. با توجه به قیمتی که در حال حاضر این رمز ارز دارا می‌باشد، رسیدن به چنین قیمتی کمی دور از انتظار بوده ولی می‌توان رشد فوق‌العاده‌ای برای بیکسبی در نظر گرفت.

با این حال با توجه به اینکه ازاین رمز ارزقرار است فقط حدود 3میلیون واحد عرضه شود و دیگر هیچ واحدی از آن ساخته نخواهد شد، رشد ناگهانی آن هم یکی از گزینه‌های پیش روی این ارز دیجیتال می باشد.

کمتر کوینی در بازار وجود دارد که در ابتدای حضور، بتواند پلتفرم های قدرتمند خود را هم عرضه کند کاری که تیم پشتیبانی بیکسبی کوین این مهم را به خوبی انجام داده است.

معرفی پلتفرم های بیکسبی کوین

بیکسبی بانک( BIXBCoin EXCHANGE )

پلتفرم  بانکینگ آنلاین  بیکسبی کوین، یک پلتفرم غیر متمرکز مالی بر بستر بلاک چین میباشد که به کاربر این اجازه را میدهد تا در آن:

۱-عملیات اکسچنج انجام دهد و کوین های بیت کوین، اتریوم، تتر و بیکسبی کوین را با هم مبادله نماید.

۲- در عرض چند دقیقه می توان افتتاح حساب شخصی کرده و با ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، تتر و بیکسبی کوین انتقال داخلی و بین المللی داشته باشد.

۳-فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کند و یک بازار جهانی برای محصولات و خدمات خود بسازد.

۴-به بازرگانان نیز اجازه می دهد تا در سراسر جهان مبادلات کالایی خود را انجام داده و در یک بستر ایمن،  

پرداخت و دریافت فیات و ارز دیجیتال در پوشش جهانی داشته باشند.

۵-سیستم ثبت فاکتور (Invoice) و دریافت مبلغ بصورت آنی و دیجیتال.

۶ـ عملیات بانکی مانند سوییفت (swift)

که این کارایی ها و خدمات ارزنده توانسته این پلتفرم را یکی از پلتفرم های قدرتمند حال حاضر ارزهای دیجیتال کند.

پلتفرم اکسی تریدر OXITRADER

پلتفرم اکسی تریدر دومین پلتفرم این ارز دیجیتال بود که در زمان پیدایش کوین از آن نیز رونمایی شد.

این پلتفرم با ایده گرفتن از مکانیزم اثبات سهام (pos) و استیکینگ (staking) سیستم فریز بیکسبی کوین و پایداری شبکه خود را ابداع نموده و در دستور کار خود قرارداده است.هر چند از این پروتکل در بلاک چین خود استفاده نمیکند اما ایده ای که از آن گرفته شده میتواند یک نوآوری در این عرصه بوده و این پلتفرم را متمایز نماید.

در این پلتفرم هولدرها وافرادی که از بیکسبی کوین استفاده می کنند می توانند برای فریز و پیوستن به ولیدیتورها و ماینرهای این ارز دیجیتال به آن مراجعه کرده و پاداش ماین و پایداری شبکه دریافت نمایند. در این پلتفرم از فریز این کوین می توانید سالانه حدودا تا 6 درصد از پاداش پایداری شبکه برخوردار شوید.این پلتفرم مسئولیت تراکنش سازی، پایداری شبکه و تبلیغات جهت افزایش ماینرهای این کوین را برعهده دارد.

پلتفرم دیفای لونیپتو LOANYPTO

یکی از اقدامات مهم ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز (Decentralized) رویکرد به امور مالی غیر متمرکز می باشد. امور مالی غیرمتمرکز (Decentralized Finance) یا همان دیفای(DEFI) به مجموعه‌ای از برنامه‌های کاربردی اشاره دارد که می‌توانند امور مالی مهمی مانند دریافت وام و معاملات مالی را به ‌صورت غیرمتمرکز و بدون نیاز به واسطه انجام ‌دهند.

به‌عبارت دیگر، دیفای یک پروژه نیست، بلکه یک اکوسیستم از صدها پروژه گوناگون است که همه آنها خدمات مالی غیرمتمرکز ارائه می‌دهند.

 وام دهی با پشتوانه ارزهای دیجیتال وامی است که وثیقه آن، دارایی هایی از نوع رمز ارزهاست به عبارتی وام دهی ارز دیجیتال عملکردی  شبیه به وام دهی همتا به همتا دارد.

و در این مهم بیکسبی کوین از بازار و رقبا عقب نمانده و حتی پا را فراتر گذاشته و پلتفرم وام دهی غیر متمرکز خود را در همان ماه های نخست  با نام لونیپتو (Loanypto) رونمایی کرد.این پلتفرم بسیار خلاقانه طراحی گردیده که نشان ازاتاق فکروتیم قدرتمند توسعه این کوین دارد به نحوی که در کنار وامی که با سود بهره اندک به وام گیرنده اعطا می شود به وثیقه او نیز سالانه تا 5 درصد سود تعلق می گیرد.

این پلتفرم کاملا هوشمند و بر پهنای بلاک چین کوین طراحی گردیده و تمامی مبادلات داخلی را با استفاده از بستر بلاک چین انجام میدهد و شما همیشه موجودی خود را می توانید در اکسپلوررهای کوین مشاهده نمایید و با خیال راحت سرمایه خود را برای دریافت وام در اختیار سیستم قرار دهید.

استفاده از پلتفرم وام دهی لونیپتو بسیار سریع ، آسان وبدون واسطه می باشد و شما بدون گذر از فرآیندهای طولانی دریافت وام های بانکی، قادر به گرفتن وام در کمترین زمان ممکن و با بهره بسیار پایین خواهید بود.

و در نهایت وام گیرنده در همان زمان و به سرعت به وامی که قرار بوده دریافت کند دسترسی پیدا خواهد کرد.

درگاه پرداخت اینترنتی BIXB GATEWAY 

بحث درگاه اینترنتی برای سایت ها و فروشگاه های آنلاین از مهمترین ملزومات و حیاتی ترین ماژول هاست، بیکسبی کوین برای هر نوع سایت با هرنوع برنامه نویسی، درگاه پرداخت آنلاین ارز دیجیتال  خود را ارائه داده است. ضمنا تیم توسعه کوین اعلام نموده بزودی والت جدید انلاین کوین که مجهز به سیستم درگاهی بسیار پیشرفته می باشد و براحتی می توانید در سایت های خود پیاده سازی کنید را رونمایی خواهد کرد و دیگر نیازی به انتقال درگاه به سایت های مرتبط نیست و تمامی عملیات دریافت و پرداخت از طریق سایت شما انجام می گیرد.

طبق گفته ی تیم توسعه در سایت بیکسبی کوین بزودی از چند پلتفرم جدید و کارآمد مانند بیمه ـ فروشگاه در بستر بلاک چین و بازی های آنلاین و پلتفرم های بیزینسی  رونمایی خواهد شد.

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که پروژه‌های نرم‌افزاری، همچون پروژه‌های متن ‌باز بلاک چین، برای موفقیت باید به طورمداوم پیشرفت کنند و این یکی از عوامل مهم در انتخاب یک کوین برای سرمایه گذاری مناسب می باشد و تیم توسعه این کوین دراین مسئله بسیار خوب عمل کرده است.

آینده بیکسبی کوین چگونه است؟

پیش‌بینی دقیق آینده‌ بیکسبی کوین غیرممکن نیست. چرا که پس از شکوفایی فوق‌العاده‌ این کوین  در زمان اندک و با داشتن پلتفرم های قدرتمند مشتری محورو سیستم فوق‌العاده قوی، حمایت از طرف افرادی با سابقه و تیم پشتیبانی قدرتمند و تعداد محدود کوین، دور از ذهن نیست که به زودی بتواند نگاه فعالان در حوزه کریپتوکارنسی را به سمت خود جلب ‌کند و این نشانه ها اندک نمی باشد.

هدف تیم پشتیبانی این سایت استفاده از پلتفرم های مالی و فروشگاهی برای ارتقاء سطح  خرید و فروش کوین می باشد که مطابق نقشه راه این کوین به ترتیب در حال اجراست.

چگونه بیکسبی کوین را دنبال کنیم؟

برای دنبال کردن روند حرکت این کوین می توانید به سایت های تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال و پلتفرم های مالی زیر مراجعه کرده و اطلاعات کامل و بی نقصی را بدست آورید:

سایت کریپتوکامپر (CryptoCompare)

کریپتوکامپر سرویسی بین‌المللی جهت ارائه داده‌های‌ بازارهای ارز دیجیتال است. این وب‌سایت که برمبنای مقایسه (compare)  شکل گرفته است اطلاعاتی در خصوص قیمت بیش از 5000 کوین و تعداد بسیاری جفت‌ارز به کاربران ارائه می‌کند. شرکت کریپتوکامپر در سال 2014 و توسط چارلز هیتر (Charles Hayter) و ولاد کالیکو (Vlad Cealicu) در لندن بنیان گذاری شد. در حال حاضر، کریپتوکامپر 40 کارمند دارد که اکثراً در لندن و تعدادی نیز خارج از قاره اروپا کار می‌کنند.

لینک: https://www.cryptocompare.com/coins/bixb/trades/USDT

شرکت و وب سایت معروف داده ها و تحلیل ارزهای دیجیتال ( Nomics )

وب سایت Nomics تغییرات هفت روزه پیش بینی شده از قیمت فعلی، قیمت هفت روزه پیش بینی شده و میانگین خطای 30 روزه را نشان می دهد. سیستم پیش بینی قیمت Nomics براساس مدل ML حافظه طولانی کوتاه مدت (LSTM) است. سیستم های ML به روش نرم افزار سنتی برنامه نویسی نمی کند، در عوض با بررسی مقادیر زیادی از داده ها یاد می گیرند. در این مورد، هوش مصنوعی با استفاده از داده های قیمت ارز دیجیتال جمع آوری شده توسط Nomics در طول فعالیت خود آموزش داده شد.

لینک: https://nomics.com/assets/bixb-bixbcoin

سایت و  مجموعه  (FX Empire)

سایت FX Empire  یک درگاه اخبار مالی جهانی است که با ارائه اخبار و تجزیه و تحلیل به روز بازار ، نقل قول ها و نمودارها ، داده های فنی و ابزارهای مالی متناسب با بازارهای مالی ارائه می دهد.

تحلیل و بررسی بورس سهام نزدک، بورس اوراق بهادار نیویورک، بورس سهام شانگهای، بورس اوراق بهادار لندن، شاخص های برتر، نرخ رشد تولید ناخالص داخلی، نرخ بهره، نرخ تورم، نرخ بیکاری، بدهی دولت ها به تولید ناخالص داخلی، رتبه بندی اعتبار مستقل، معرفی و فیلتر کارگزاران فارکس، ابزار مقایسه کارگزاران فارکس، تبلیغات کارگزاران فارکس،

بهترین کارگزاران فارکس، کارگزاران فارکس با بهترین سیستم عامل ها، کارگزاران تنظیم شده فارکس،

بهترین کارگزاران فارکس انگلستان، بهترین کارگزاران فارکس ایالات متحده، بهترین کارگزاران استرالیا، بهترین کارگزاران فارکس برای مبتدیان، فیلتر کارگزاران سهام آنلاین، آموزش های مقدماتی، آموزش های پیشرفته، وبینارهای زنده، واژه نامه های مالی ومعرفی مبادلات برتر ارزهای رمزنگاری شده از تخصص های  اصلی این سایت مالی می باشد.

لینک: https://pt.fxempire.com/crypto/bixb

وبسایت و برنامه  (coincodex)

برنامه bixbcoin CoinCodex پیگیری بیتکوین ، اتریوم و بیش از 7000 ارز دیجیتال دیگر را برای مشتریان و دنبال کنندگان آنها آسان می کند.این سایت ردیابی قیمت ارز رمزنگاری شده را بر اساس میانگین وزنی حجم جهانی از بیش از 300 صرافی متصل به خود آنالیز کرده و دقیق ترین و مطمئن ترین داده های قیمت گذاری رمزنگاری را در برنامه خود اعلام می کند و شما می توانید در کسری از ثانیه به این اطلاعات مهم دست پیدا کنید.

تجزیه و تحلیل عملکرد قیمت با نمودارهای خطی جامع یا نمودارهای شمعدان و بهره گیری از معیارهای مهم مانند قیمت زنده ، سرمایه بازار ، حجم 24 ساعته ، دامنه قیمت 24 ساعته ، عرضه در گردش ، ارزش بالای همیشگی ، قیمت ICO ، بازده سرمایه گذاری (ROI)  از مواردی است که در این سایت در اختیار شما قرار می گیرد.

لینک: https://coincodex.com/crypto/bixbcoin/

سایت قدرتمند تحلیل کوین چکاپ (CoinCheckup)

این پلتفرم خود را تحلیل‌گر بازار و ارائه‌دهنده آمار مربوط به سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال معرفی می‌کند. درواقع، کوین چکاپ پلتفرمی برای آگاهی از چگونگی انجام معاملات در بازارهای ارز دیجیتال در سرتاسر دنیا است و اطلاعات جامع، کامل و مناسبی در اختیار سرمایه‌گذاران تازه‌ کار و غیرحرفه‌ای قرار می‌دهد.

امکانات این پلتفرم به پنج بخش اصلی تقسیم شده است: بازار (Market)، تحلیل (Analysis)، پیش‌بینی (Predictions)، اخبار (News) و فروش توکن (Token Sales). علاوه بر این، در این بخش می‌توانید دسته‌بندی (Categories) دارایی‌های دیجیتال را نیز به دلخواه خود مشخص کنید؛ این دسته‌بندی‌ها عبارتند از:

 (DeFi Coins) کوین‌های حوزه دیفای

(Stablecoins) استیبل کوین‌ها یا همان کوین‌هایی که ارزش پایدار دارند

 (Exchange Tokens) توکن‌های بومی صرافی‌ها

 (Privacy coins) کوین‌هایی که مبتنی بر حفظ حریم خصوصی هستند

 (Proof-of-Stock) کوین‌هایی اثبات سهام

 (Proof-of-Work) کوین های اثبات کار

 (Tokenized Stocks) سهام‌های توکنیزه شده

لینک: https://coincheckup.com/coins/bixbcoin

نتیجه

پیدایش رمز ارزها ی گوناگون در سال‌های اخیر فوق‌العاده افزایش یافته است به ‌نحوی ‌که در همین چندسال تعداد آن‌ها به بیش از 2500 نمونه می‌رسد. در میان انبوه این ارزهای دیجیتال انتخاب یکی از آن‌ها به این راحتی‌ها نخواهد بود و نیاز به بررسی‌های زیادی دارد. دراین میان بیکسبی کوین ازجمله نمونه‌هایی است که با توجه به سخت‌افزارهایی که در اختیار دارد تبدیل به ارزی با قابلیت‌های جذاب در آینده شده است. در این مقاله سعی کردیم تا به صورت تخصصی همه‌ نکات مربوط به این ارز دیجیتال را با هم مرور کنیم و اطلاعات دقیقی از آن را در اختیار شما قرار دهیم.

منتظر اخبار بعدی از این کوین باشید.

Post a Comment

You don't have permission to register